Nowa Incjatywa dla Młodziezy ... Sprawdź w Twojej Okolicy ...

Nowości w Wideo Rozmowach !!!

Wideo Konferencje Nowej Generacji

Darmowa Usługa w Moje Gminy oraz w Projektach ShopingBook Group

BEZPŁATNE ONLINE WSPARCIE

Wsparcie przez Telefon / Email

Wideokonferencje były już od dawna ... Lecz teraz są nieuniknione ...


Dzisiejszą rzeczywistość naszkicował niestety Covid-19 ...

Dzięki dostępnych nowych technologiach jesteśmy w trakcie projektowania nowych rozwiązań związanych z Konferencjami Online. Już wkrótce pierwsze oddziały zdalnego nauczania dla młodzieży oraz dorosłych. Zdalna nauka przez technologie wirtualizacji 3D i 4D. systemy prezentacji jak i nowoczesne rozwiązania nauki pisma.

Świat się zmienia więc i my się zmienimy !!!

Pierwszy tego typu system wirtualnego nauczania uruchomimy na Podkarpaciu.

Praca Zdalna ...

Dzięki własnym rozwiązaniom  stworzyliśmy system zdalnej nauki.
System pozwala wykorzystać każdą kamerkę internetową od HD poprzez FullHD oraz do 4K. Jakość połączenia dzisiaj ma duże znaczenie. Dzięki współpracy z systemem SBFaktor będziemy mieli integrację własnej firmy z połączeniami wideokonferencyjnymi z wszystkimi pracownikami oraz kontrahentami. Będziemy mogli uruchomić Wideo Wsparcie dla własnych klientów. 
System umożliwi również prowadzenie Wideo Sklepu wprost z SBFaktor.

Czy to się nam przyda ? – Covid-19 wymusił w branży bardzo duże zmiany.

Bądź na to Gotowy już Dziś ...

SBFaktor • Tekst i Obraz

Prowadzenie Zdalnego Nauczania i Zdalnych Konferencji ...

SBFaktor • Tekst i Obraz

Nasz System Wideokonferencji Online jest intuicyjny oraz bardzo prosty. Miało to umożliwić nawet nauczycielom prowadzenie zdalnego nauczania za pomocą kamerki internetowej oraz mikrofonu. Pozwoli to w bezpośrednim łączeniu się nauczycieli z uczniami.
  
 Mimo pandemii jaka była i jest w Naszym Kraju będziemy mogli uczestniczyć w lekcjach nauczania za pomocą komputera. Umożliwi to również podgląd pulpitu nauczyciela czy wirtualnej tablicy interaktywnej dostępnej w systemie. Umożliwi to również bezpośredni kontakt z rodzicami którzy nie mogą być na spotkaniach z nauczycielem. Wystarczy kontakt na email linku do połączenia konferencyjnego.

Rozmowy Wideo oraz Transmisje Online ...

Rozmowy Wideo oraz Transmisje Online w Naszym Systemie Wideokonferencji Online jednak zostały rozszerzone by wszystkie firmy, instytucje samorządu terytorialnego oraz transmisje mszy świętej by mogły działać bezpośrednio przez komputer Smartfon czy TV z kamerką.  
  
 Nowe możliwości pozwolą oglądać na urządzeniach z androidem ( tv, dekoder, smartfon, urządzenia zdalne, itp. ) oraz na komputerach z systemem ( Windows oraz Linux ) Nowością będzie aplikacja którą można zainstalować na TV bezpośrednio z androidem.

SBFaktor • Tekst i Obraz

Transmisje Online oraz Nagrania Opisowe ...

SBFaktor • Tekst i Obraz

Transmisje Online w Nasz Systemie Wideokonferencji Online pozwalają transmitować na terenie gminy opis towarowy asortymentu każdej firmy.
  
 Nowe możliwości przygotowaliśmy tak by można było wesprzeć w transmisjach jak i nagrania z transmisji udostępnić w opisie towarowym.

Nie ważne czy to laptop czy smartfon, online możesz przedstawić towar i odpowiadać na pytania kupujących. Myślimy, że to zupełna nowość na naszym rynku i innowacyjne podejście do sprzedaży.

Rozmowy Wideo z Pacjentami - Zdalne Recepty ...

Rozmowy Wideo w Nasz Systemie Wideokonferencji Online też spowodowały jedną myślimy dobrą funkcję dla pacjentów ośrodka zdrowia z terenu gminy.  
  
 W dzisiejszych czasach wszyscy jesteśmy wyposażeni w smartfony. Co jeśli będziemy mogli przez smartfona porozmawiać z własnym doktorem i poprosić o wypisanie recepty ??? Dziś to już nie problem wraz z e-receptą nie musisz stać w kolejce i czekać a umówić się w określonym czasie i załatwić receptę z każdego miejsca na świecie ( gdzie jest dostęp do internetu... ;) ).

Jesteśmy bardzo ciekawi jak ta funkcja spodoba się lekarzom i pacjentom :)

SBFaktor • Tekst i Obraz

Zapraszamy do kontaktu z Nami oraz pytań związanych z Wideokonferencjami Online ...