Nowa Inicjatywa dla Młodzieży ... Telewizja IPTV i Portal Młodzieżowy Nasze Gminy ...

Nowość !!!

SBFaktor & TeraMarket

Czym jest TeraMarket ? Zastanawialiście się jakby to było mieć w pobliżu - własnej Gminie towar i technologie nowocześniejsze niż innych rozwiniętych krajach Unii Europejskiej. Teraz już będziecie mogli sami sprawdzić. Projekt TeraMarket będzie miał to wszystko dostępne w Waszych Lokalizacjach Gminnych przez oprogramowanie dla Mikro i Małych Firmach jakim jest SBFaktor ...

Szybka Dostawa

Około 1-4 Dni

Reklamacja na Miejscu

W Oddziale TeraMarket'u

BEZPŁATNE WSPARCIE

Wsparcie Przez Telefon - Chat

TeraMarket ... Czym jest ten Portal ...

Projekt TeraMarket ma na celu skupienie wokół siebie wszystkie Mikro Firmy poprzez system CRM Produkcyjno - Handlowo - Usługowo - Księgowy SBFaktor. Prace projektowe trwały długi czas, lecz po tak długim czasie technologia oraz narzędzia Open Source pozwoliły bardzo dobrze połączyć funkcjonalności Marketu z księgowością i sklepami lokalnymi.

Czego możemy się spodziewać po projekcie ?

TeraMarket w każdej Gminie i oraz każdą branżę produkcyjno - handlowo - usługowa. Stawiamy wyłącznie na rozwój Mikro Firm w regionach i te właśnie branże będą mocno wspierane. TeraMarket to coś na pierwowzór portalu handlowego, lecz będzie miało jedno z podstawowych różnic. Nie będzie dublowało towarów, więc cały market to będzie lista wszystkich indywidualnych produktów i usług producentów bez kopiowania tego samego produktu czy usługi. Podczas zakupu klient będzie przekierowany do lokalnego oddziału z jego własnego terenu.

Co będzie jeszcze w TeraMarkecie ?

Przygotowujemy aplikację zakupową na Telefon oraz na TV z Androidem. Będzie również dostarczanie bezpośrednio do klienta przez kurierów terenowych, będzie miała również oddzielną aplikację na Smartfona oraz na Komputer Samochodowy Pojazdu. Pozwoli to osobom, które mają trudną sytuację, pozyskać pracę co jest jednak ważne w dzisiejszych czasach. Nie będę więcej zdradzał, gdyż musimy się trzymać zasady ochrony projektu i jego składników. No może jeszcze jedno ... Będzie pełna integracja TeraMarketu z producentami i fabrykami z Azji.


TeraMarket ... Koncepcyjnie ...

Nasz Portal TeraMarket od samego początku miał na celu Łączenie Klientów i Sprzedających. Jednak miała być jedna różnica ... Sprzedające Mikro Firmy miały być Terenowe. Nie będzie tutaj opcji wysyłki i kurierów. Będą Dostawcy lokalni z lokalnych Oddziałów. Nie ograniczy to jednak towaru czy tym bardziej usług. Wręcz przeciwnie ... Zwiększy się dostęp towarowy oraz tym samym zwiększy zatrudnienie w danym rejonie. Więcej pracowników więcej sklepów i zróżnicowanie towarowe. Wiem też, że założenia to jedno a rzeczywistość to drugie ...

A co jeśli w takich gminnych lokalizacjach będą hurtownie obsługujące TeraMarket ???

Zostawię to pytanie bez odpowiedzi specjalnie dla Państwa i Waszych Gminnych Regionów :) 
Odoo • Tekst i Obraz

Odoo • Tekst i Obraz

TeraMarket ... Koncepcyjnie ...

Koncepcja TeraMarketu została zmieniona diametralnie podczas Pandemii Covid-19. Ograniczenia i trudności w funkcjonowaniu Mikro Firm dało Nam do myślenia. Zrobiliśmy więc moduł zdalnej pracy lokalnej. W czym może to pomóc ? Odpowiedź jest prosta, aby nie powiedzieć banalna. Dostawcy i zamknięte lokale dostarczanie lokalne i praca z domu. Podczas zamknięcia lokalu możliwe jest dostarczanie wszystkiego i projektowanie wszystkiego przez Wideo Konferencje z klientami. Powstał też specjalny moduł Lunch, by zintegrować katering z firmami i tym samym wspierać lokalne firmy kateringowe. Zamiast się tłoczyć i czekać wszystko będzie pod ręką ...

Wsparcie rynku lokalnego to zyski samej Firmy – Praca, Pieniądz, Inwestycja - Chrońmy To ...

SBFaktor ... Czym jest ten System Handlowo Księgowy ...

SBFaktor w każdej Gminie oraz w każdej branży produkcyjna, handlowa czy usługowa.

Dziś bez Księgowości i Strony internetowej dla małego biznesu nie jesteśmy się w stanie obejść. Adresy Email, Telefony oraz reklama w Socjal Media i systemach potentata Google to podstawowe inwestycje takiego małego biznesu. SBFaktor to system zintegrowany z wszystkimi dostępnymi usługami oraz o krok lub dwa więcej ... Przygotowana integracja z Nasze Gminy, VisionTube oraz najważniejszym ... Hurtownią TeraMarket. Nie będę tutaj opisywał funkcjonalności, bo to nie mój cel, będzie dostępne szerokie wsparcie i szkolenia co do tego systemu po opublikowaniu wersji finalnej. W tej chwili jest to wersja Alpha, którą przygotowujemy. Powiem tylko, że SBFaktor ma moduły Produkcyjne, Handlowe, Usługowe, Projektowe, Strony WWW, Sklepy, Szkolenia Online, Księgowe HR, Floty, Chat oraz mój faworyt Sztuczna Inteligencja Dżarwis ( Pewnie znana z filmów nazwa ) Ma na celu sterowanie głosowe SBFaktor po to by podczas prowadzenia auta czy dla osób niedowidzących pomóc w pracy z systemem. Modułów oczywiście jest więcej, co jest pokazane w pierwszej wersji systemu na screenach. Wersja Beta jednak ma bardzo wiele zmian i integracje przez aplikacje czy PWA.

Kiedy może być dostępny SBFaktor ?

Z sytuacji postępu w pracy myślę, że jeszcze w tym roku. Zaczynamy od Podkarpacia, gdyż partner projektu to Sieć Voice Net SA która większość lokalizacji wyposaża nas w światłowody oraz dostarcza największą sieć na terenie Podkarpacia. Ze względu na to sieć testowa TeraMarket i SBFaktor będziemy testować w tym regionie, by później uruchomić na całą Polskę.

Poniżej przedstawię kilka zrzutów ekranów systemu, od którego wyewoluował system SBFaktor. Mimo różnic i przeprojektowanych elementów łatwość pracy na nim będzie bardzo duża a szablony stron i sklepów proste w obsłudze oraz ciekawe z wyglądu :) Zapraszam do zapoznania się z Nimi.


SBFaktor ... Koncepcyjnie ...

Koncepcja Stron WWW. Jaka byłaby najlepsza ? Zastanawiając się nad tym, doszliśmy do jednego wniosku ... Prostota projektowania strony www. Wersje testowe, jakie obserwowaliśmy i jakie nam się nasuwały to WYSIWYG. Prostota i efekt, jaki przez to uzyskujemy, był zadowalający dla Nas. Nie trzeba wodotrysków, bo od tego głowa boli, wystarczy przejrzystość i możliwość zaprojektowania strony przez osobę, która się na tym dobrze nie zna, a ma pogląd co che uzyskać. Oczywiście będą i samouczki oraz komercyjne ( płatne ) wykonanie stron, lecz zamysł był, by samemu można było przygotować i zmienić jego elementy.

Po premierze SBFaktor sami się przekonacie – Będziemy czekać na Wasze propozycje zmian.

Odoo • Tekst i Obraz

Odoo • Tekst i Obraz

SBFaktor ... Koncepcyjnie ...

Problem jest taki z wyszukiwaniami produktów czy usług, że trudno znaleźć w gąszczu wyszukiwania. Zintegrujemy więc w wyszukiwarkę menu główne towarów oraz podzielimy grupy tematyczne na poszczególne strony i z ich wyszukiwarkami. Trochu skomplikowało to aplikację APP dla Androida, ale nie ma rzeczy, której nie można zrobić ;) Budownictwo, Elektronika, Usługi, Motoryzacja, Supermarket, Wszystko dla Domu czy Wszystko dla Zwierząt to niektóre tylko kategorie stron, które będzie można w SBFaktor sobie podzielić w systemie. Bezpośrednie integracje z TeraMarket'em pozwala połączyć produkty ze Stronami WWW i Sklepami w lokalnej Mikro Firmie. Pozwoli to też przypisać własne domeny lub sub-domeny do stron.

Czy ta opcja przyda się klientom ? – Zobaczymy. Otwiera to jednak dużo nowych możliwości.


SBFaktor ... Koncepcyjnie ...

Czat na stronie SBFaktor klienta ... Jasne, że jest i będzie w wielu opcjach i integracjach. Mamy do dyspozycji połączenie przez stronę lub przez aplikację mobilną. Czat jest połączony z CRM, jak i wewnętrznym AI ( sztuczną inteligencją ) Pomaga nam w prowadzeniu i wyłapuje błędy, jakie popełniamy przy wypełnianiu dokumentów na stronie. Jego nazwa musi być indywidualna, gdyż przez wywołanie nazwy będzie nasłuchiwał, co ma zrobić. To koncepcja bardzo młoda co do samego projektu, ale wiemy, że pomoże osobom niepełnosprawnym (np. niedowidzącym) pracę na SBFaktor oraz zamówienie jako klient odpowiedniego towaru.

System AI będzie się uczył ... – Zobaczycie co z tego wyniknie ;)

Odoo • Tekst i Obraz

Odoo • Tekst i Obraz

SBFaktor ... Koncepcyjnie ...

Pokazałem screeny z wersji SBFaktor Alpha bardzo testowej. Mimo braku wymaganej dla mnie stabilności aktualna wersja obsługuje stronę systemu LinuxFX. Systemu Linux upodobnionym do Windows 10 pod względem wizualnym oraz dostosowanym do uruchamiania aplikacji z systemów Windows . exe oraz . msi. Dla zainteresowanych odsyłam do www.linuxfx.eu . Przedstawione są tam niektóre możliwości systemu SBFaktor co do stron www.

Zapraszam do zapoznania się ze stroną – Może LinuxFX 10.8 Plasma też się spodoba ;)


SBFaktor ... Koncepcyjnie ...

Misecu to kolejna strona gdzie można zapoznać się już nie tylko ze stroną www, ale także z wyglądem i edycją produktów. Jest ona w trakcie rozbudowy o produkty, ale już teraz może uświadomić wygląd i szkielet podstawowy strony. W trakcie projektowania przekonaliśmy się o tym, że łatwość konstrukcji blokowych było trafione i to umożliwia szybkie zmiany strony na taką, jaką potrzebujemy w danym momencie.

Zapraszam na stronę www.misecu.pl – Nowa marka z Chin kamer monitorujących.

Odoo • Tekst i Obraz

Odoo • Tekst i Obraz

SBFaktor ... Koncepcyjnie ...

Super Oferty i inne grupowania produktów czy usług jest już zaimplementowane u Nas w nowej wersji Beta SBFaktor. Tutaj mamy podstawowe opcje poglądowe co do efektów strony tytułowej oraz jak wyżej menu górnego graficznego do zarządzania produktowego. Po opublikowaniu wersji finalnej będziemy udostępniać dedykowane forum, gdzie będzie można zgłaszać wszelkie informacje na temat rozbudowy i zmian, jakie byłyby dobre dla projektu.

Przygotujemy różne Szablony Tematyczne Stron  – Jakie ? Zależeć będzie od Państwa :)


SBFaktor ... Koncepcyjnie ...

Szybki Podgląd towaru udostępnianie w mediach społecznościowych czy też szybki zakup. Wszystko jest dostępne ja w sklepach internetowych. Chciałem jednak podkreślić, że to system księgowy bardzo rozwinięty o magazyny, produkcję, towary i usługi. Umożliwia również, obsługę oddziałów terenowych co zwiększa możliwości i integracje multi-magazynowe.

Oddział Twojej firmy w innej miejscowości ? – Teraz to będzie bardzo proste.

Odoo • Tekst i Obraz

Odoo • Tekst i Obraz

SBFaktor ... Koncepcyjnie ...

Lista Produktowa, Cechy Produktowe, Filtry Ceny czy też Marka Produktu i wyszukiwanie po Marce towarów dostępne już teraz. Całość przygotowana jest tak, by przez PWA można było wygenerować aplikację mobilną na androida czy komputer i nie szukać więcej strony a tylko nacisnąć ikonkę sklepu z pulpitu, by sprawdzić, zamówić w kilka sekund :)

Aplikacje Mobilne dla każdej Twojej Strony WWW ? –  To tylko kilka sekund i Masz.


SBFaktor ... Koncepcyjnie ...

Teraz chcielibyśmy przedstawić zaplecze wersji SBFaktor Alpha. Nowa wersja jednak będzie miała wiele zmian, lecz koncepcja szkieletowa SBFaktor pozostaje taka sama, gdyż jest praktyczna. Zmieni się tutaj tylko ustawienia i system uszeregowań poszczególnych funkcji. Przez ten cały czas wiemy co i jak szeregować by można było szybko i sprawnie wystawić fakturę zeskanować kod produktu czy dodać do magazynu. Tutaj na screenie jest przedstawiona zakładka konkretnego towaru i jego monitorowanie w magazynach i cenach zakupowych i sprzedaży.

Przygotowane będą aplikacje POS – Pozwolą na skanowanie i sprzedaż z aplikacji Android.

Odoo • Tekst i Obraz

Odoo • Tekst i Obraz

SBFaktor ... Koncepcyjnie ...

Bardzo ważnym elementem jest menu boczne, gdyż znajdują się tam wszystkie moduły zainstalowane w SBFaktor. Umożliwiają szybki dostęp do wybranych modułów. Przygotowane są moduły usługowe jak Serwis Smartfonów, Serwis Samochodowy, Ubezpieczenia czy Wypożyczalnie. Ze względu na dobry system programowania modułowego przy premierze zamierzamy tych modułów mieć przynajmniej 30, z czego na pewno moduł rolniczy i Szkolny.

Jakie moduły będą potrzebne Państwu ? – Takie zrobimy dla wygody Państwa i Naszej :)


SBFaktor ... Koncepcyjnie ...

Kalendarz ... Czy to potrzebne dla Mikro Firmy ? Jasne, że tak. Przygotowaliśmy kompleksowe integracje spotkań klientów z Mikro Firmami. Po to by mechanik nie musiał cały czas odbierać telefon i oddzwaniać do zapisywanego klienta. Po to by fryzjer miał wpisy na stronie z wolnymi terminami, a klient mógłby się zapisać przez stronę. Restauracje czy inne firmy usługowe. Do tego usługi Wideo Konferencji i zapisy na wydarzenia z przypomnieniami. Opcji będzie bardzo wiele i uzależnione od profilu firmy.   

Do czego jeszcze się przyda Kalendarz ? – Sprawdzimy kreatywność Naszych Klientów.

Odoo • Tekst i Obraz

Odoo • Tekst i Obraz

SBFaktor ... Koncepcyjnie ...

Monitorowanie wchodzących przyszłych klientów ułatwia sprawdzanie zainteresowanie poszczególnymi produktami czy usługami naszych przyszłych klientów. Mamy możliwość profilowania towaru w mediach społecznościowych lub odpowiedzi na dany produkt przez Czat, lub Powiadomienie Push w aplikacjach mobilnych i przeglądarkach.

Dowiesz się przede wszystkim przez tą usługę – Jaki towar warto mieć u Siebie na miejscu.


SBFaktor ... Koncepcyjnie ...

Kontakty ... Tutaj będzie dużo zmian, gdyż bezpieczeństwo własnej firmy jest bardzo ważne. Przy klientach będą czarne, jak i białe listy. Będą opisane sytuacje o zdolności współpracy i opóźnieniach w płatnościach faktur. Weryfikacje do kredytu kupieckiego i jego efektywnego wykorzystania w formie identyfikacji symboliki. Będzie też opcja weryfikacji kredytu pracowniczego w połączeniu z HR i wiele innych nowości ...

Ten moduł będzie jednym z ważniejszych ! – Zabezpieczy firmę przed kosztami windykacyjnymi.

Odoo • Tekst i Obraz

To Tylko Kilka Przykładów Projektu -    SBFaktor & TeraMarket ...

Więcej Opiszemy na Dedykowanych Stronach. Ze względu na integracje wspomnieliśmy o tych Projektach.