Witamy w Społecznym Sklepie Vision TV Dedykowany dla Szkół ...

Nowości w Polsce

Telewizja Internetowa IPTV - Vision TV

Specjalnie dla Szkół Podstawowych Nasz wspólny projekt z PolMedia Tech sp. z o.o. oraz ShopingBook Group. Jeśli i Twoja szkoła jest zainteresowana zapraszamy do współpracy i rozwoju Prasy Elektronicznej i Telewizji Internetowej IPTV

TELEWIZJA VISION TV

Nowa jakość Telewizji IPTV

Dekodery IPTV - TV Android

Oglądaj na czym chcesz ...

Bezpłatne Wsparcie

Przez Email oraz Stronę

Portal Prasowy Nasze Gminy dla Szkół ...

Przygotowaliśmy całkowicie zintegrowany system Platformy Społecznej Nasze Gminy. Ma ona na celu połączenie gminy w jeden spójny system społeczny integrujący firmy handlowe Usługowe oraz urzędy i szkoły. Umożliwia Rozmowy, Spotkania Online, Wydarzenia oraz tak popularne rzeczy jak Giełda, Grupy, Strony WWW, Giełda, Blog. Dodaliśmy również dla lepszej integracji Strony Gminne oraz Usługi Urzędowe wraz z modułem Darowizn. Całość miała na celu stworzenie czegoś nowego w Gminie. Możliwość tworzenia wątków i komentowania wszystkiego co jest w Gminie i wszystkich z tym związanych wydarzeń stąd pomysł Szkolnego Centrum Prasowego dla Młodzieży Szkolnej. Dzięki rozbudowie strukturalnej sieci światłowodowej i współpracy z Voice Net SA posiadamy możliwość integracji usługi ze wszystkimi klientami tej sieci i rozbudowy o Szkolenia Online z wszystkich tematów jakie będzie chciała Społeczność Gminy Korczyna. W każdej z Gmin na początku na Podkarpaciu przygotujemy Centrum Prasowe i IPTV - Czyli centrum które przygotuje publikacje tekstowe i audio wizualne do publikacji oraz każda inna szkoła w gminie jako centrum pomocnicze uzależnione od zainteresowania szkół. Zapraszamy do współpracy każdą ze szkół.
Przy współpracy z PolMedia Tech sp. z o.o. oraz ShopingBook Group sp. z o.o. postanowiliśmy wdrożyć projekt dla młodzieży szkolnej po to, by zapoznać młodzież z technologią relacji prasowej oraz modelem produkcyjnym artykułów i publikacji na forum ogólnej gminy oraz całej Polski.
Portal Nasze Gminy połączy wszystkie Gminy, Powiaty czy Województwa w jeden teren prasowy Polski !!!
Przygotujemy miejsca oraz wyposażenie razem z firmami partnerskimi które chcą dofinansowywać ten projekt w zamian za reklamę.

Telewizja Internetowa VISION TV ...

Telewizja internetowa IPTV każdego roku zyskuje na popularności, dla wielu osób jest to znacznie wygodniejsza forma oglądania telewizji niż tradycyjna kablówka. Telewizja online to idealne rozwiązanie, aby być na bieżąco z ulubionym serialem, filmem czy programem rozrywkowym. Zalet, plusów dostępu do telewizji online na żywo jest naprawdę wiele. W Polsce wiele stacji telewizyjnych dostępnych jest za darmo w internecie a audycje i programy są dostępne na żywo za pośrednictwem internetu. Telewizja Internetowa IPTV - VISION TV powstał dla młodzieży szkolnej podstawowej by zaszczepić w młodych ludziach chęć poznawania tego działu życia medialnego. Postaramy się z czasem uruchamiać wiele tematycznych kanałów nadawczych dla zróżnicowania gustów oglądających. Będą transmisje z zawodów sportowych czy konkursów jak i informacji z regionu lub wydarzeń kulturowych. VISION TV oraz Nasze Gminy miały na celu przedstawienie i zachowanie dziennikarskie czy to w prasie internetowej czy w Telewizji IPTV nadawanej z nagrań czy też transmitowanej na żywo.

Dzięki takim firmom jak Epic Games z UNREAL ENGINE oraz Zero Density będziemy mogli przygotować najnowocześniejsze transmisje w wirtualnych studiach nagrań oraz przeszkolić młodzież do produkcji materiałów nadawanych w sieci przez IPTV oraz filmów do centrum prasowego Nasze Gminy. Nie zdradzę wszystkich możliwości na tym etapie gdyż trochę tajemniczości powinniśmy mieć w projektach ;). Dodam jeszcze do tego iż mamy pełne oprogramowanie do wizualizacji i produkcji od reklam i wirtualnego studia TV po produkcję filmów oraz gier opartych o wirtualne środowisko UNREAL ENGINE które zintegrujemy ze specjalnie przygotowywaną wersją systemu BVision OS. Dużym również wsparciem dla Nas jest Voice Net SA które to umożliwi nam instalację wysokowydajnych łącz internetowych w szkołach do prawidłowego działania serwerów transmisyjnych i zarządzających całością systemu. Projekt jest bardzo ambitny lecz myślę, że brakuje w Polsce udziału młodzieży w przełomowych dziedzinach Naszego Życia.

Przy współpracy z PolMedia Tech sp. z o.o. oraz ShopingBook Group postanowiliśmy wdrożyć projekt TV dla młodzieży szkolnej po to, by zapoznać młodzież z technologią relacji na żywo oraz modelem produkcyjnym audycji telewizyjnych. 

Telewizja internetowa VISION TV połączy wszystkie Gminy, Powiaty czy Województwa w jeden teren Polski !!!

Przygotujemy miejsca oraz wyposażenie razem z firmami partnerskimi które chcą dofinansowywać ten projekt w zamian za reklamę.

Przykłady Budowy Wirtualnego Studia ... Ciekawi Nas co z tą technologią zrobi młodzież :)

 
 

Wirtualne Studio ... Przykłady Rozwiązań ...

Chcielibyśmy przedstawić wizualizację rozwiązań jakie są dostępne dla światowej telewizji a dzięki Unreal Engine będziemy mogli stosować w telewizjach IPTV lokalnych. Edukacja ta pozwoli przybliżyć młodzieży produkcję i postprodukcję wydarzeń w wersji filmowej jak i transmisji na żywo. Przygotuj bardzo realne wirtualne środowisko ... Dzięki takim rozwiązaniom jak ma Unreal Engine ... oraz Zero Density możemy zobaczyć jak to wygląda od kuchni. Dzięki profesjonalnie wykonanych video oraz zdjęć ze stron wymienionych firm mogliśmy pokazać jak to możne wyglądać. Dzięki Unreal Engine pracujemy nad wersją Linux dedykowaną dla szkół i uczniów z wbudowanym Unreal Engine dla każdego ucznia w całkowicie darmowej wersji po to by każdy uczeń mógł spróbować sił w tak genialnie przygotowanym oprogramowaniem dla studia TV jak i produkcji video oraz gier.

Teleturnieje, Studia Transmisyjne czy Wizualizacja ...
Ograniczyć może was tylko wyobraźnia – Technologia jest dla każdego z Was !!!

Oprogramowanie do Montażu Nieliniowego Video

Dla przykładu chcieliśmy pokazać młodym ludziom jak można się rozwijać się z wolnym oprogramowaniem całkowicie darmowym jak i Open Source takim jak Blender czy Kdenlive. Ciekawym programem jest też Lightworks dlatego pozwoliłem sobie tutaj go umieścić.

Postaramy się tutaj szkolić i przedstawić możliwości poszczególnych programów i rozwijać w ten sposób zdolności montażowe młodzieży.

Sprawdzimy kreatywność młodzieży dzięki temu darmowemu oprogramowaniu.

Programy do Wirtualnego Studia Telewizyjnego z UNREAL ENGINE

Przygotuj Wirtualne Studio Nagrań z Unreal Engine

Wejdź do nowego, immersyjnego studia jak przykład pogodowego rzeczywistości mieszanej i zobacz, jak sieć wykorzystuje Unreal Engine i Reality Engine , aby opowiadać lepsze historie i sprawiać, że np. prognozy i analizy pogody były bardziej atrakcyjne. To samo chcemy wykorzystać w naszych studiach nagrań dzięki wydaniu przez Epic Games i ich UNREAL ENGINE .

Postaramy się szkolić i przedstawić możliwości poszczególnych programów i rozwijać w ten sposób kreatywność młodzieży. Każda ze szkół która będzie chciała dostosować swoje sale do wersji Linux z oprogramowaniem uzyska pełne wsparcie i dostęp do specjalnie przygotowanej dystrybucji opartej o KDE Neon.

Sprawdzimy kreatywność młodzieży dzięki temu oprogramowaniu ;)

Latające Drony Wideo 4K

Drony z Kamerami 4K

Do bardziej ekstremalnych nagrań wideo w nagraniach na zewnątrz budynku. Zawody sportowe, wszystkie nagrania w plenerze, dron do zadań specjalnych. Nagrania video z wysokości w 4K będą dostępne dla młodzieży.

Zapewnimy szkolenie w sterowaniu i nagraniach na tego typu sprzęcie.

Nagrania Wideo i Transmisja na Żywo

Darmowy Open Source OBS Studio

Program OBS Studio pozwala transmitować na żywo obraz z kamery wprost do internetu. Umożliwia prowadzenie na żywo spotkań czy transmisji z kamer wideo. Dzięki naszym partnerom będziemy mogli połączyć Video TV z portalem www.naszegminy.pl który jest odpowiednikiem FB dla gmin. Możliwe będzie również zapisywanie wideo w archiwum by na stronie można byłoby odtworzyć materiał w późniejszym terminie

Dzięki programom Open Source oraz Linux możliwe jest postawienie transmisji wideo na życzenie jak i na żywo w szkołach by pokazać technologiczne zastosowanie komputerów i sprzętu wideo

Wirtualne Studia w Szkołach ... Zaczynamy od Podkarpacia wraz z młodzieżą ;)


Zapraszamy do współpracy Każdą Firmę która zechce być sponsorem Naszego Projektu
Współpraca z Nami ...

Chciałbyś być jednym ze sponsorów ?? Prosimy o kontakt z Nami ...

Mieć wpływ na rozwijanie się Naszej koncepcji ?? Polecamy kontaktować się z Nami gdyż to projekt rozwojowy a każdy dobry pomysł jest siłą napędową Naszej technologii ...

Zapraszamy do Kontaktu ...