Nowa Inicjatywa dla Młodzieży ... Telewizja IPTV i Portal Młodzieżowy Nasze Gminy ...

Portal Prasowy Nasze Gminy dla Szkół ...

Przygotowaliśmy całkowicie zintegrowany system Platformy Społecznej Nasze Gminy. Ma ona na celu połączenie gminy w jeden spójny system społeczny integrujący firmy handlowe Usługowe oraz urzędy i szkoły. Umożliwia RozmowySpotkania OnlineWydarzenia oraz tak popularne rzeczy jak GiełdaGrupy, Strony WWWGiełda, Blog. Dodaliśmy również dla lepszej integracji Strony Gminne oraz Usługi Urzędowe wraz z modułem Darowizn. Całość miała na celu stworzenie czegoś nowego w Gminie. Możliwość tworzenia wątków i komentowania wszystkiego co jest w Gminie i wszystkich z tym związanych wydarzeń stąd pomysł Szkolnego Centrum Prasowego dla Młodzieży Szkolnej. Dzięki rozbudowie strukturalnej sieci światłowodowej i współpracy z Voice Net SA posiadamy możliwość integracji usługi ze wszystkimi klientami tej sieci i rozbudowy o Szkolenia Online z wszystkich tematów jakie będzie chciała Społeczność Gminy Korczyna. W każdej z Gmin na początku na Podkarpaciu przygotujemy Centrum Prasowe i IPTV - Czyli centrum które przygotuje publikacje tekstowe i audio wizualne do publikacji oraz każda inna szkoła w gminie jako centrum pomocnicze uzależnione od zainteresowania szkół. Zapraszamy do współpracy każdą ze szkół.

Przy współpracy z PolMedia Tech sp. z o.o. oraz ShopingBook Group sp. z o.o. postanowiliśmy wdrożyć projekt dla młodzieży szkolnej po to, by zapoznać młodzież z technologią relacji prasowej oraz modelem produkcyjnym artykułów i publikacji na forum ogólnej gminy oraz całej Polski.

Portal Nasze Gminy połączy wszystkie Gminy, Powiaty czy Województwa w jeden teren prasowy Polski !!!

Przygotujemy miejsca oraz wyposażenie razem z firmami partnerskimi które chcą dofinansowywać ten projekt w zamian za reklamę.

Telewizja Internetowa VISION TV

Telewizja internetowa IPTV każdego roku zyskuje na popularności, dla wielu osób jest to znacznie wygodniejsza forma oglądania telewizji niż tradycyjna kablówka. Telewizja online to idealne rozwiązanie, aby być na bieżąco z ulubionym serialem, filmem czy programem rozrywkowym. Zalet, plusów dostępu do telewizji online na żywo jest naprawdę wiele. W Polsce wiele stacji telewizyjnych dostępnych jest za darmo w internecie a audycje i programy są dostępne na żywo za pośrednictwem internetu. Telewizja Internetowa IPTV - VISION TV powstał dla młodzieży szkolnej podstawowej by zaszczepić w młodych ludziach chęć poznawania tego działu życia medialnego. Postaramy się z czasem uruchamiać wiele tematycznych kanałów nadawczych dla zróżnicowania gustów oglądających. Będą transmisje z zawodów sportowych czy konkursów jak i informacji z regionu lub wydarzeń kulturowych. VISION TV oraz Nasze Gminy miały na celu przedstawienie i zachowanie dziennikarskie czy to w prasie internetowej czy w Telewizji IPTV nadawanej z nagrań czy też transmitowanej na żywo.

Dzięki takim firmom jak Epic Games z UNREAL ENGINE oraz Zero Density będziemy mogli przygotować najnowocześniejsze transmisje w wirtualnych studiach nagrań oraz przeszkolić młodzież do produkcji materiałów nadawanych w sieci przez IPTV oraz filmów do centrum prasowego Nasze Gminy. Nie zdradzę wszystkich możliwości na tym etapie gdyż trochę tajemniczości powinniśmy mieć w projektach ;). Dodam jeszcze do tego iż mamy pełne oprogramowanie do wizualizacji i produkcji od reklam i wirtualnego studia TV po produkcję filmów oraz gier opartych o wirtualne środowisko UNREAL ENGINE które zintegrujemy ze specjalnie przygotowywaną wersją systemu BVision OS. Dużym również wsparciem dla Nas jest Voice Net SA które to umożliwi nam instalację wysokowydajnych łącz internetowych w szkołach do prawidłowego działania serwerów transmisyjnych i zarządzających całością systemu. Projekt jest bardzo ambitny lecz myślę, że brakuje w Polsce udziału młodzieży w przełomowych dziedzinach Naszego Życia.

Przy współpracy z PolMedia Tech sp. z o.o. oraz ShopingBook Group postanowiliśmy wdrożyć projekt TV dla młodzieży szkolnej po to, by zapoznać młodzież z technologią relacji na żywo oraz modelem produkcyjnym audycji telewizyjnych. 

Telewizja internetowa VISION TV połączy wszystkie Gminy, Powiaty czy Województwa w jeden teren Polski !!!

Przygotujemy miejsca oraz wyposażenie razem z firmami partnerskimi które chcą dofinansowywać ten projekt w zamian za reklamę.

Cyfrowe Wirtualne Studio VISION TV

Cyfrowe Studio TV    

Postaramy się pomóc i nauczyć młodzież jak postępować i projektować cyfrowe studio za pomocą komputerów oraz systemów nakładania obrazu na powierzchnie. Mamy nadzieję ze to pozwoli rozbudzić wyobraźnię młodych uczniów szkół podstawowych. Pozwoli zagłębić się w prowadzenie rozmów i zapraszać gości na rozmowę w tak przygotowanym studio.   Pozwoli też projektować aranżacje dla nowych młodzieżowych (własnych) produkcji wideo jak filmy, teleturnieje, seriale czy dokumenty.

Dzięki sponsorom oraz wsparciu instytucji spróbujemy przedstawić nowy pogląd młodzieży w Naszym Kraju.

Przedstawiamy obok przykłady ze stron producentów oprogramowania...
Odoo • Tekst i Obraz
Odoo • Tekst i Obraz
Odoo • Tekst i Obraz

Kamery Przenośne jak i Stacjonarne

Kamery Wideo 4K

Dzięki VISION TV będziemy mogli udostępnić kamery video 4K do testowania i nagrywania filmów na potrzeby studia tv internetowej materiałów z okolicy swojej szkoły. Wydarzenia sportowe, święta narodowe oraz szkolne, wycieczki, wydarzenia w gminie...

Wszystko co zwróci uwagę młodych ludzi aby przedstawić swoją miejscowość w jak najkorzystniejszym świetle.

Dołożymy jak najwięcej starań by pomóc w opanowaniu urządzeń przez młodych ludzi. Swoją drogą sami bardzo jesteśmy ciekawi kreatywności młodych uczniów :)

Odoo • Tekst i Obraz
Odoo • Tekst i Obraz
Odoo • Tekst i Obraz

Darmowe Programy do Montażu Nieliniowego Wideo

Odoo • Tekst i Obraz

Oprogramowanie do Montażu Nieliniowego Video

Dla przykładu chcieliśmy pokazać młodym ludziom jak można się rozwijać się z wolnym oprogramowaniem całkowicie darmowym jak i Open Source takim jak Blender czy Kdenlive. Ciekawym programem jest też Lightworks dlatego pozwoliłem sobie tutaj go umieścić. 

Postaramy się tutaj szkolić i przedstawić możliwości poszczególnych programów i rozwijać w ten sposób zdolności montażowe młodzieży.  

Sprawdzimy kreatywność młodzieży dzięki temu darmowemu oprogramowaniu.

Odoo • Tekst i Obraz
Odoo • Tekst i Obraz

Programy do Wirtualnego Studia Telewizyjnego z UNREAL ENGINE

Odoo • Tekst i Obraz

Przygotuj Wirtualne Studio Nagrań z Unreal Engine

Wejdź do nowego, immersyjnego studia jak przykład pogodowego rzeczywistości mieszanej i zobacz, jak sieć wykorzystuje Unreal Engine i Reality Engine, aby opowiadać lepsze historie i sprawiać, że np. prognozy i analizy pogody były bardziej atrakcyjne. To samo chcemy wykorzystać w naszych studiach nagrań dzięki wydaniu przez Epic Games  i ich  UNREAL ENGINE.

Postaramy się szkolić i przedstawić możliwości poszczególnych programów i rozwijać w ten sposób kreatywność młodzieży.  Każda ze szkół która będzie chciała dostosować swoje sale do wersji Linux z oprogramowaniem uzyska pełne wsparcie i dostęp do specjalnie przygotowanej dystrybucji BVision OS opartej o KDE Neon.

Sprawdzimy kreatywność młodzieży dzięki temu oprogramowaniu ;)

Odoo • Tekst i Obraz

Latające Drony Wideo 4K

Drony z Kamerami 4K

Do bardziej ekstremalnych nagrań wideo w nagraniach na zewnątrz budynku. Zawody sportowe, wszystkie nagrania w plenerze, dron do zadań specjalnych. Nagrania video z wysokości w 4K będą dostępne dla młodzieży.  
 
Zapewnimy szkolenie w sterowaniu i nagraniach na tego typu sprzęcie.
Odoo • Tekst i Obraz
Odoo • Tekst i Obraz
Odoo • Tekst i Obraz

Nagrania Wideo i Transmisja na Żywo

Odoo • Tekst i Obraz

Darmowy Open Source OBS Studio

Program OBS Studio pozwala transmitować na żywo obraz z kamery wprost do internetu. Umożliwia prowadzenie na żywo spotkań czy transmisji z kamer wideo. Dzięki naszym partnerom będziemy mogli połączyć Video TV z portalem www.naszegminy.pl który jest odpowiednikiem FB dla gmin. Możliwe będzie również zapisywanie wideo w archiwum by na stronie można byłoby odtworzyć materiał w późniejszym terminie.  

Dzięki programom Open Source oraz Linux możliwe jest postawienie transmisji wideo na życzenie jak i na żywo w szkołach by pokazać technologiczne zastosowanie komputerów i sprzętu wideo.
Odoo • Tekst i Obraz
Odoo • Tekst i Obraz

Dzięki Partnerstwu z VoiceNet S.A. Będziemy mogli przygotować wpierw Studia TV na terenie Podkarpacia, później Polska :)


Zapraszamy do współpracy Każdą Firmę która zechce być sponsorem Naszego Projektu

 


Współpraca ...

Chciałbyś być sponsorem ??
Mieć wpływ na rozwijanie się naszej koncepcji ??

Zapraszamy do kontaktu z Nami ...

Odoo • Tekst i Obraz

Tutaj może być i Twoje Logo !!!


Odoo • Tekst i Obraz

Naszymi Partnerami Projektu są :

ShopingBook Group

Voice Net S.A.

Dziękujemy I zapraszamy kolejne Firmy :) 

Odoo • Tekst i Obraz